Sari - IX Jõhvi lauatennise rahvaliiga

IX Jõhvi lauatennise rahvaliiga 1 etapp
17. Feb 2019 10:30 - 14:30
IX Jõhvi lauatennise rahvaliiga 2 etapp
09. Mar 2019 10:00 - 14:00
IX Jõhvi lauatennise rahvaliiga 3. etapp
27. Apr 2019 10:00 - 15:30
Kokku
KohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkte
ANNA ROMANENKO1.901.902.801.260
KALLE LEHISMETS2.804.703.762.226
KULNO LEHISMETS3.765.664.703.212
SERGEI KURTIN4.706.606.604.190
SERGEI KOTOV7.5611.465.665.168
NIKOLAI JURKOV9.507.569.506.156
ALEKSANDR SEROV5.663.767.142
Aleksander Pivovar8.5213.4210.488.142
ALEKSANDR VASSILJEV9.501.909.140
ALEKSANDER LIEPINŠ12.4417.3412.4410.122
ALEKSANDR GAIDAŠOV14.4014.4013.4211.122
VLADMIR NAZARALIJEV10.487.5612.104
GENNADI ŠABUROV6.6015.3813.98
Jaanus-Jaak Raja18.3221.2617.3414.92
Aivar Press15.3811.4615.84
Olivia-Aleksandra Romanenko19.3023.2218.3216.84
DMITRI NIKITIN2.8017.80
ENNO KONSA13.4216.3618.78
ALEKSANDER TURLO18.3214.4019.72
Piret Rajasaar19.3015.3820.68
LUDMILLA GUSSEVA17.3420.2821.62
DENISS MAGRANOV8.5222.52
VELJO MÕEK8.5223.52
ALEKSANDR STUDENIKIN10.4824.48
JURI ŽIRJAKOV11.4625.46
SERGEI ZAHHAROV12.4426.44
VELLO SILLAK16.3627.36
Maksimilian Sokolov16.3628.36
Krismar Käänik22.2429.24