Sari - XV Viru-Nigula karikasari

XV Viru-Nigula karikasarja I etapp 15.09.2019
15. Sep 2019 11:00 - 15:00
XV Viru-Nigula karikasarja II etapp
20. Oct 2019 11:00 - 15:00
XV Viru-Nigula karikasarja III etapp
16. Nov 2019 11:00 - 14:30
XV Viru-Nigula karikasarja IV etapp
19. Jan 2020 11:00 - 14:00
XV Viru-Nigula karikasarja V etapp-paarismängud
23. Feb 2020 11:00 - 13:00
Kokku
KohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkte
ALEKSEI NIKONOROV1.1006.401.501.1001.290
MIHKEL ARAK6.8016.302.474.439.902.290
MAKSIM SHAROFOST2.947.391.502.1003.283
JAANUS LOKOTAR5.8220.265.415.418.824.272
SIIM ARAK4.8619.292.476.945.256
ÜLAR NURMITS18.5634.129.3719.2721.726.204
ALEKSANDR SOKIRJANSKI26.4029.1711.3516.3014.767.198
ALEKSANDER TUHKANEN29.3427.1913.3318.2815.768.190
CARL HENRIG JÄRVEPERE25.426.4013.749.156
EDUARD KAPRALOV25.218.3817.8210.141
KRISTINA ANDREJEVA3.903.4511.135
ANDRIS TAUER31.3015.3122.7412.135
ALEKSANDR SEROV13.6623.237.39.3713.129
VELJO MÕEK23.468.3814.3214.116
MARKUS OLIVER ANNUK22.2410.9015.114
SERGEI KURTIN12.687.3916.107
DENISS SEDELNIKOV16.606.4017.100
ALEKSANDR VASSILJEV14.6411.3518.99
ALEKSANDER TURLO24.4416.3021.2519.99
RENE SORKSEP5.9420.94
ALEKSANDER LIEPINŠ24.2210.3610.3621.94
ENNO KONSA22.4826.2023.2322.91
ERIK LINDMÄE3.8623.86
ROBI TOOMING25.8624.86
UNO RIDAL17.5821.2525.83
DMITRI RAKEL4.8026.80
MATI TÜRK12.8027.80
ANDRUS HIIEMÄE7.7828.78
RAŠID JERMAKOV7.7829.78
MARII ERT19.7830.78
KEIT REINSALU8.7631.76
ANATOLI LANS9.7432.74
KALLE LEHISMETS10.7233.72
TIIT ÕUN4.4317.2934.72
MARTIN PRINTSMANN16.7235.72
KULNO LEHISMETS11.7036.70
ERT ARPO11.7037.70
KERDO AROS18.7038.70
JAANIKA TOROKVEI20.6839.68
ANDREAS TOOMING24.6840.68
JANARI MÄEKIVI26.6641.66
MAIRON NUKK27.6642.66
REIMO LUHASTE23.6443.64
AVO-KARLIS LAINESTE28.6444.64
AARNE RUUTO15.6245.62
LUDMILLA GUSSEVA30.3239.724.2246.61
GENNADI ŠABUROV19.5412.347.57
TÕNU KAPPER20.5248.52
ANASTASSIA MELNIKOVA1.5049.50
ALEKSANDR STUDENIKIN21.5050.50
ENAR KRUUS30.1613.3351.49
STANISLAV STROGOV2.4752.47
VITALIA REINOL3.4553.45
ALLAN SALLA3.4554.45
DANIELS KOGANS4.4355.43
HELDUR NURMITS35.1114.3256.43
ARSENI FARFOROVSKI5.4157.41
JAN KENNETH TOMING8.3858.38
LEMMIT TOOMRA27.3859.38
Mart Born37.917.2960.38
MÄRT KURVET9.3761.37
RAILI NURGA10.3662.36
ARNI MÜÜR28.3663.36
ALEKSANDRS PAHOMOVS11.3564.35
SERGEI KOTOV12.3465.34
VASSILJEVS DENISS12.3466.34
ARTJOM ANTIPIN13.3367.33
MARKKOS PUKK14.3268.32
AIVO KRUUS38.822.2469.32
PERT MARTEN LEHTLAAN15.3170.31
NIKOLAI GRIŠTŠENKO15.3171.31
ARINA LITVINOVA17.2972.29
VALTS TOMASS MARTS18.2873.28
Aivar Press20.2674.26
NEŽUVAKA IVAN28.1875.18
HANNES VIIBER31.1576.15
VLADMIR NAZARALIJEV32.1477.14
NIKOLAI JURKOV33.1378.13
Kaldi Pikas36.1079.10