Sari - Toila karikavõistlus 2018/2019

Toila karikavõistlus 1 etapp
08. Sep 2018 10:00 - 17:00
Toila KV 2 etapp
06. Oct 2018 10:00 - 15:00
Toila karikavõistlus 3 etapp
03. Nov 2018 10:00 - 17:00
Toila KV 4 etapp
12. Jan 2019 10:00 - 14:00
Toila KV 5 etapp
02. Feb 2019 10:00 - 14:00
Toila KV 6 etapp
06. Apr 2019 10:00 - 14:30
Toila lahtised MV
04. May 2019 10:00 - 14:30
Kokku
KohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkteKohtPunkte
ANNA ROMANENKO1.901.902.801.901.901.440
KALLE LEHISMETS2.803.762.804.701.905.7.2.396
KULNO LEHISMETS4.702.803.762.803.764.6.3.382
ALEKSANDR SEROV3.766.608.525.669.6.608.4.314
DMITRI NIKITIN1.904.703.763.765.312
SERGEI KURTIN12.4411.466.6012.2.802.806.310
ALEKSANDR VASSILJEV7.565.667.567.567.7.5.667.300
VLADMIR NAZARALIJEV10.487.565.663.768.5213.11.8.298
SERGEI KOTOV9.5010.12.446.605.664.709.290
NIKOLAI JURKOV8.528.529.5010.4811.9.5010.10.252
ALEKSANDER LIEPINŠ13.9.5010.488.5210.4815.12.4411.242
ENNO KONSA6.6015.3814.4011.468.5217.12.236
GENNADI ŠABUROV11.4613.4211.469.5012.4413.228
ALEKSANDER TURLO16.3616.3614.4016.3613.4214.190
LUDMILLA GUSSEVA17.3416.3614.4018.3219.3015.172
Aleksander Pivovar17.3413.4215.3811.4616.160
Aivar Press14.4014.4012.4418.3217.156
Jaanus-Jaak Raja22.19.3019.3023.15.3820.2820.2818.154
LEMMIT TOOMRA17.3412.4415.3817.3419.150
JURI VOTINOV5.664.7020.136
Krismar Käänik21.2620.2818.3222.2421.2621.136
Olivia-Aleksandra Romanenko20.2824.2016.3622.2421.2622.134
Piret Rajasaar15.3821.2619.3016.3623.130
Janek Tarto20.2820.2815.3824.94
PEKKA LAIDINEN1.9025.90
ALEKSANDR GAIDAŠOV16.3614.4026.76
Aleksei Korotkov18.3213.4227.74
RENE SORKSEP4.7028.70
Maksimilian Sokolov19.3017.3429.64
ANGELA LAIDINEN19.3018.3230.62
SERGEI ZAHHAROV6.6031.60
DENISS MAGRANOV9.5032.50
Anatoli Vassiljev10.4833.48
VELJO MÕEK13.4234.42
Kangur Tõnu14.4035.40
JELISEI REINOL18.3236.32