نامبازیکنانمحلزمانتنظیم کنندهسلسله
Haapsalu Turniir 32Haapsalu 05. Jul 2024 10:00 - 10:00Marina
Kambja Open III etapp21Kambja19. May 2024 10:00 - 10:00RaunoKambja Open
Haljala valla seeria võistlus VII etapp17Võsu28. Apr 2024 10:00 - 14:30Avo
XIX Viru-Nigula karikasari - IX etapp FINAAL põhiklass18Viru-Nigula spordihoone27. Apr 2024 13:00 - 15:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
Ida-Virumaa karikasari37Narva27. Apr 2024 10:00 - 14:00VladimirIda-Virumaa KV 2023-2024
XIX Viru-Nigula karikasari - IX etapp FINAAL rahvaliiga13Viru-Nigula spordihoone27. Apr 2024 10:00 - 12:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
Kambja Open II etapp21Kambja Spordihoone21. Apr 2024 10:00 - 15:00VäinoKambja Open
X Kõrvemaa karikavõistlus 4.etapp16Aravete14. Apr 2024 11:00 - 15:00LairiX Kõrvemaa karikavõistlused lauatennises 2023/2024
Toila KV 5 etapp igamehe paarismäng 2023-202412Voka spordihoone13. Apr 2024 13:00 - 14:30KalleToila KV igamehe paarismäng 2023-2024
Toila KV 5 etapp 2023-202414Voka spordihoone13. Apr 2024 10:00 - 14:00KalleToila KV 2023-2024
Lehtse PinksiPühapäev 22 8.etapp17Lehtse07. Apr 2024 10:00 - 15:00LairiLehtse Pinksipühapäev nr 22
Haljala valla seeria võistlus VI etapp17Võsu31. Mar 2024 10:00 - 14:30AvoVõsu XII
Lääne-Virumaa MV - SEGAPAAR6Aseri30. Mar 2024 15:30 - 16:45Pekka
Lääne-Virumaa MV - NAISPAAR5Aseri30. Mar 2024 15:00 - 16:15Pekka
Lääne-Virumaa MV - MEESPAAR5Aseri30. Mar 2024 15:00 - 16:00Pekka
Lääne-Virumaa MV - mehed20Aseri30. Mar 2024 13:00 - 15:30Pekka
Võrumaa Meistrivõistlused lauatennises24Võru, Võru maakond23. Mar 2024 14:00 - 16:00Agnar
Toila KV 4 etapp igamehe paarismäng 2023-202410Voka spordihoone23. Mar 2024 13:00 - 14:30KalleToila KV igamehe paarismäng 2023-2024
Võrumaa mv lauatennises8Võru23. Mar 2024 10:00 - 10:00Agnar
Võrumaa mv lauatennises0Võru23. Mar 2024 10:00 - 10:00Agnar
Toila KV 4 etapp 2023-202411Voka spordihoone23. Mar 2024 10:00 - 14:00KalleToila KV 2023-2024
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 6-9 KLASS, POISID96Kristiine Spordikeskus19. Mar 2024 10:00 - 15:00Andres
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 6-9 KLASS, TÜDRUKUD24Kristiine Spordikeskus19. Mar 2024 10:00 - 15:00Andres
XIX Viru-Nigula karikasari - VIII etapp põhiklass22Viru-Nigula spordihoone17. Mar 2024 13:00 - 15:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
XIX Viru-Nigula karikasari - VIII etapp rahvaliiga24Viru-Nigula spordihoone17. Mar 2024 10:00 - 12:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
Kambja Open I etapp27Kambja Spordihoone16. Mar 2024 10:00 - 07. Mar 19:00VäinoKambja Open
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 10-12 KLASS, TÜDRUKUD16Kristiine Spordikeskus12. Mar 2024 10:00 - 15:00Andres
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 1-5 KLASS, POISID16Kristiine Spordikeskus12. Mar 2024 10:00 - 15:00Andres
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 1-5 KLASS, TÜDRUKUD8Kristiine Spordikeskus12. Mar 2024 10:00 - 15:00Andres
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 10-12 KLASS, POISID64Kristiine Spordikeskus12. Mar 2024 10:00 - 15:00Andres
Ida-Virumaa Karikasari45Narva09. Mar 2024 10:00 - 14:00VladimirIda-Virumaa KV 2023-2024
Tehnopoli linnaku pinksiturniir24Teadus- ja ärilinnak Tehnopol • Teaduspargi 6/1, 12618 Tallinn, Harju maakond06. Mar 2024 13:00 - 17:00Andres
Lehtse PinksiPühapäev 22 7.etapp17Lehtse03. Mar 2024 10:00 - 15:00LairiLehtse Pinksipühapäev nr 22
39. Eesti Omavalitsuste Talimängud lauatennis120Tartumaa, Lähte02. Mar 2024 11:30 - 03. Mar 09:00Heikki
Talvelaagriturniir Aseris 01.03.202422Aseri01. Mar 2024 10:00 - 12:30Pekka
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 10-12 klass poisid11Aseri22. Feb 2024 10:00 - 13:00Pekka
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 6-9 klass tüdrukud8Aseri22. Feb 2024 10:00 - 13:00Pekka
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 6-9 klass poisid12Aseri22. Feb 2024 10:00 - 13:00Pekka
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 1-5 klass poisid14Aseri22. Feb 2024 10:00 - 13:00Pekka
EESTI NOORTE MV U 11 Poisid13Narva18. Feb 2024 11:00 - 13. Feb 15:00Vladimir
EESTI NOORTE MV U 11 Tüdrukud17Narva18. Feb 2024 11:00 - 14:00Vladimir
Põlva mk mv1Mooste18. Feb 2024 10:00 - 11. Feb 13:15Margus
Toila KV 3 etapp igamehe paarismäng 2023-202412Voka spordihoone17. Feb 2024 13:00 - 14:00KalleToila KV igamehe paarismäng 2023-2024
Toila KV 3 etapp 2023-202412Voka spordihoone17. Feb 2024 10:00 - 13:30KalleToila KV 2023-2024
Talimängud22Tartu10. Feb 2024 12:00 - 18:00Иван
Lehtse PinksiPühapäev 22 6.etapp19Lehtse04. Feb 2024 10:00 - 15:00LairiLehtse Pinksipühapäev nr 22
XIX Viru-Nigula karikasari - VII etapp põhiklass20Viru-Nigula03. Feb 2024 13:00 - 15:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
XIX Viru-Nigula karikasari - VII etapp rahvaliiga17Viru-Nigula03. Feb 2024 10:00 - 13:00PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
EMÜ 01.02.202424Maaülikooli spordihoone01. Feb 2024 18:00 - 21:00Kalev
Haljala valla XII seeriavõistlus IV etapp15Võsu28. Jan 2024 10:00 - 14:30AvoVõsu XII
Saue valla MV28Haiba spordisaal27. Jan 2024 10:00 - 15:00Ivo
Ida-Virumaa Karikasari35Narva13. Jan 2024 10:00 - 14:00VladimirIda-Virumaa KV 2023-2024
XIX Viru-Nigula karikasari - VI etapp põhiklass24Viru-Nigula spordihoone07. Jan 2024 13:00 - 15:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
XIX Viru-Nigula karikasari - VI etapp rahvaliiga16Viru-Nigula spordihoone07. Jan 2024 10:00 - 12:15PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
Viru-Nigula valla MV - paarismäng8Aseri28. Dec 2023 19:00 - 20:00Pekka
Viru-Nigula valla MV16Aseri28. Dec 2023 17:00 - 19:00Pekka
Vint 90 Jõuluturniir Paarid0Pärnu22. Dec 2023 19:00 - 21:30Kuido
Vint 90 Jõuluturniir22Pärnu22. Dec 2023 17:00 - 22:00Kuido
Maardu LTK Jõuluturniir 202324Maardu Põhikool18. Dec 2023 16:30 - 20:30Andres
ELTL GP Naised23Narva16. Dec 2023 10:30 - 10. Dec 14:00Vladimir
ELTL GP Mehed27Narva16. Dec 2023 10:30 - 10. Dec 14:00Vladimir
Haljala valla mv18võsu16. Dec 2023 10:00 - 14:00Avo
XIX Viru-Nigula karikasari - V etapp põhiklass15Viru-Nigula spordihoone09. Dec 2023 13:00 - 15:45PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
Ida-Virumaa Karikasari38Narva09. Dec 2023 10:00 - 13:00VladimirIda-Virumaa KV 2023-2024
XIX Viru-Nigula karikasari - V etapp rahvaliiga15Viru-Nigula spordihoone09. Dec 2023 10:00 - 12:45PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
EMÜ 06.12.202324Tartu06. Dec 2023 18:00 - 21:00Kalev
Lehtse PinksiPühapäev 22 4.etapp15Lehtse03. Dec 2023 10:00 - 15:00LairiLehtse Pinksipühapäev nr 22
Ida-Virumaa Karikasari46Narva02. Dec 2023 10:00 - 14:15VladimirIda-Virumaa KV 2023-2024
Haljala valla XII seeriavõistlus Võsu XII III etapp26võsu26. Nov 2023 10:00 - 14:30AvoVõsu XII
Rõngu lauatenniseturniir6Rõngu26. Nov 2023 10:00 - 10:00Agnar
Toila KV 2 etapp igamehe paarismäng 2023-202414Voka spordihoone25. Nov 2023 13:00 - 14:30KalleToila KV igamehe paarismäng 2023-2024
Toila KV 2 etapp 2023-202416Voka spordihoone25. Nov 2023 10:00 - 14:00KalleToila KV 2023-2024
X Kõrvemaa karikavõistlus 1.etapp16Aravete19. Nov 2023 11:00 - 15:00LairiX Kõrvemaa karikavõistlused lauatennises 2023/2024
XIX Viru-Nigula karikasari - IV etapp põhiklass20Aseri18. Nov 2023 13:00 - 15:45PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
XIX Viru-Nigula karikasari - IV etapp rahvaliiga15Aseri18. Nov 2023 10:30 - 12:45PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
Jõhvi lahtised meistrivõistlused lauatennises MP16Jõhvi spordihall12. Nov 2023 14:30 - 16:00Anna
Jõhvi lahtised meistrivõistlused lauatennises24Jõhvi spordihall12. Nov 2023 11:15 - 16:00Anna
Lehtse PinksiPühapäev 22 3.etapp16Lehtse05. Nov 2023 10:00 - 15:00LairiLehtse Pinksipühapäev nr 22
Haljala valla XII seeriavõistlus29Võsu29. Oct 2023 10:00 - 14:30AvoVõsu XII
Ida-Virumaa Karikasari52Narva21. Oct 2023 10:00 - 13:00VladimirIda-Virumaa KV 2023-2024
XIX Viru-Nigula karikasari - III etapp põhiklass19Viru-Nigula spordihoone15. Oct 2023 13:00 - 15:45PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
XIX Viru-Nigula karikasari - III etapp rahvaliiga13Viru-Nigula spordihoone15. Oct 2023 10:00 - 12:45PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
Haljala valla XII seeriavõistlus22võsu24. Sep 2023 10:00 - 14:00AvoVõsu XII
Toila KV 1 etapp igamehe paarismäng 2023-202410Voka spordihoone23. Sep 2023 12:00 - 14:00KalleToila KV igamehe paarismäng 2023-2024
Toila KV 1 etapp 2023-202411Voka spordihoone23. Sep 2023 10:00 - 14:00KalleToila KV 2023-2024
XIX Viru-Nigula karikasari - II etapp põhiklass16Viru-Nigula spordihoone10. Sep 2023 13:00 - 15:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
XIX Viru-Nigula karikasari - II etapp rahvaliiga12Viru-Nigula spordihoone10. Sep 2023 10:00 - 12:45PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga
Lehtse PinksiPühapäev 22 1.etapp21Lehtse03. Sep 2023 10:00 - 15:00LairiLehtse Pinksipühapäev nr 22
Narva turniir33Narva19. Aug 2023 10:00 - 14:00Vladimir
Maardu LTK treeninglaagri lõputurniir26võsu17. Aug 2023 10:00 - 14:00Avo
Aseri laager 13.08.2023 - paarid0Aseri13. Aug 2023 11:30 - 13:00Pekka
Valge Daami Turniir32Haapsalu13. Aug 2023 10:00 - 19:45Heikki
Aseri laager 13.08.202322Aseri13. Aug 2023 10:00 - 12:45Pekka
XIX Viru-Nigula karikasari - I etapp põhiklass37Aseri12. Aug 2023 13:00 - 15:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass
XIX Viru-Nigula karikasari - I etapp rahvaliiga35Aseri12. Aug 2023 10:00 - 12:30PekkaXIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga