Haapsalu Turniir | 32 | Haapsalu | 05. Jul 2024 10:00 - 10:00 | Marina | |
Kambja Open III etapp | 21 | Kambja | 19. May 2024 10:00 - 10:00 | Rauno | Kambja Open |
Haljala valla seeria võistlus VII etapp | 17 | Võsu | 28. Apr 2024 10:00 - 14:30 | Avo | |
XIX Viru-Nigula karikasari - IX etapp FINAAL põhiklass | 18 | Viru-Nigula spordihoone | 27. Apr 2024 13:00 - 15:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
Ida-Virumaa karikasari | 37 | Narva | 27. Apr 2024 10:00 - 14:00 | Vladimir | Ida-Virumaa KV 2023-2024 |
XIX Viru-Nigula karikasari - IX etapp FINAAL rahvaliiga | 13 | Viru-Nigula spordihoone | 27. Apr 2024 10:00 - 12:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
Kambja Open II etapp | 21 | Kambja Spordihoone | 21. Apr 2024 10:00 - 15:00 | Väino | Kambja Open |
X Kõrvemaa karikavõistlus 4.etapp | 16 | Aravete | 14. Apr 2024 11:00 - 15:00 | Lairi | X Kõrvemaa karikavõistlused lauatennises 2023/2024 |
Toila KV 5 etapp igamehe paarismäng 2023-2024 | 12 | Voka spordihoone | 13. Apr 2024 13:00 - 14:30 | Kalle | Toila KV igamehe paarismäng 2023-2024 |
Toila KV 5 etapp 2023-2024 | 14 | Voka spordihoone | 13. Apr 2024 10:00 - 14:00 | Kalle | Toila KV 2023-2024 |
Lehtse PinksiPühapäev 22 8.etapp | 17 | Lehtse | 07. Apr 2024 10:00 - 15:00 | Lairi | Lehtse Pinksipühapäev nr 22 |
Haljala valla seeria võistlus VI etapp | 17 | Võsu | 31. Mar 2024 10:00 - 14:30 | Avo | Võsu XII |
Lääne-Virumaa MV - SEGAPAAR | 6 | Aseri | 30. Mar 2024 15:30 - 16:45 | Pekka | |
Lääne-Virumaa MV - NAISPAAR | 5 | Aseri | 30. Mar 2024 15:00 - 16:15 | Pekka | |
Lääne-Virumaa MV - MEESPAAR | 5 | Aseri | 30. Mar 2024 15:00 - 16:00 | Pekka | |
Lääne-Virumaa MV - mehed | 20 | Aseri | 30. Mar 2024 13:00 - 15:30 | Pekka | |
Võrumaa Meistrivõistlused lauatennises | 24 | Võru, Võru maakond | 23. Mar 2024 14:00 - 16:00 | Agnar | |
Toila KV 4 etapp igamehe paarismäng 2023-2024 | 10 | Voka spordihoone | 23. Mar 2024 13:00 - 14:30 | Kalle | Toila KV igamehe paarismäng 2023-2024 |
Võrumaa mv lauatennises | 8 | Võru | 23. Mar 2024 10:00 - 10:00 | Agnar | |
Võrumaa mv lauatennises | 0 | Võru | 23. Mar 2024 10:00 - 10:00 | Agnar | |
Toila KV 4 etapp 2023-2024 | 11 | Voka spordihoone | 23. Mar 2024 10:00 - 14:00 | Kalle | Toila KV 2023-2024 |
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 6-9 KLASS, POISID | 96 | Kristiine Spordikeskus | 19. Mar 2024 10:00 - 15:00 | Andres | |
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 6-9 KLASS, TÜDRUKUD | 24 | Kristiine Spordikeskus | 19. Mar 2024 10:00 - 15:00 | Andres | |
XIX Viru-Nigula karikasari - VIII etapp põhiklass | 22 | Viru-Nigula spordihoone | 17. Mar 2024 13:00 - 15:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
XIX Viru-Nigula karikasari - VIII etapp rahvaliiga | 24 | Viru-Nigula spordihoone | 17. Mar 2024 10:00 - 12:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
Kambja Open I etapp | 27 | Kambja Spordihoone | 16. Mar 2024 10:00 - 07. Mar 19:00 | Väino | Kambja Open |
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 10-12 KLASS, TÜDRUKUD | 16 | Kristiine Spordikeskus | 12. Mar 2024 10:00 - 15:00 | Andres | |
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 1-5 KLASS, POISID | 16 | Kristiine Spordikeskus | 12. Mar 2024 10:00 - 15:00 | Andres | |
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 1-5 KLASS, TÜDRUKUD | 8 | Kristiine Spordikeskus | 12. Mar 2024 10:00 - 15:00 | Andres | |
TALLINNA XLII KOOLINOORTE MV 10-12 KLASS, POISID | 64 | Kristiine Spordikeskus | 12. Mar 2024 10:00 - 15:00 | Andres | |
Ida-Virumaa Karikasari | 45 | Narva | 09. Mar 2024 10:00 - 14:00 | Vladimir | Ida-Virumaa KV 2023-2024 |
Tehnopoli linnaku pinksiturniir | 24 | Teadus- ja ärilinnak Tehnopol • Teaduspargi 6/1, 12618 Tallinn, Harju maakond | 06. Mar 2024 13:00 - 17:00 | Andres | |
Lehtse PinksiPühapäev 22 7.etapp | 17 | Lehtse | 03. Mar 2024 10:00 - 15:00 | Lairi | Lehtse Pinksipühapäev nr 22 |
39. Eesti Omavalitsuste Talimängud lauatennis | 120 | Tartumaa, Lähte | 02. Mar 2024 11:30 - 03. Mar 09:00 | Heikki | |
Talvelaagriturniir Aseris 01.03.2024 | 22 | Aseri | 01. Mar 2024 10:00 - 12:30 | Pekka | |
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 10-12 klass poisid | 11 | Aseri | 22. Feb 2024 10:00 - 13:00 | Pekka | |
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 6-9 klass tüdrukud | 8 | Aseri | 22. Feb 2024 10:00 - 13:00 | Pekka | |
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 6-9 klass poisid | 12 | Aseri | 22. Feb 2024 10:00 - 13:00 | Pekka | |
Koolinoorte Ida- ja Lääne-Virumaa piirkondlik etapp 1-5 klass poisid | 14 | Aseri | 22. Feb 2024 10:00 - 13:00 | Pekka | |
EESTI NOORTE MV U 11 Poisid | 13 | Narva | 18. Feb 2024 11:00 - 13. Feb 15:00 | Vladimir | |
EESTI NOORTE MV U 11 Tüdrukud | 17 | Narva | 18. Feb 2024 11:00 - 14:00 | Vladimir | |
Põlva mk mv | 1 | Mooste | 18. Feb 2024 10:00 - 11. Feb 13:15 | Margus | |
Toila KV 3 etapp igamehe paarismäng 2023-2024 | 12 | Voka spordihoone | 17. Feb 2024 13:00 - 14:00 | Kalle | Toila KV igamehe paarismäng 2023-2024 |
Toila KV 3 etapp 2023-2024 | 12 | Voka spordihoone | 17. Feb 2024 10:00 - 13:30 | Kalle | Toila KV 2023-2024 |
Talimängud | 22 | Tartu | 10. Feb 2024 12:00 - 18:00 | Иван | |
Lehtse PinksiPühapäev 22 6.etapp | 19 | Lehtse | 04. Feb 2024 10:00 - 15:00 | Lairi | Lehtse Pinksipühapäev nr 22 |
XIX Viru-Nigula karikasari - VII etapp põhiklass | 20 | Viru-Nigula | 03. Feb 2024 13:00 - 15:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
XIX Viru-Nigula karikasari - VII etapp rahvaliiga | 17 | Viru-Nigula | 03. Feb 2024 10:00 - 13:00 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
EMÜ 01.02.2024 | 24 | Maaülikooli spordihoone | 01. Feb 2024 18:00 - 21:00 | Kalev | |
Haljala valla XII seeriavõistlus IV etapp | 15 | Võsu | 28. Jan 2024 10:00 - 14:30 | Avo | Võsu XII |
Saue valla MV | 28 | Haiba spordisaal | 27. Jan 2024 10:00 - 15:00 | Ivo | |
Ida-Virumaa Karikasari | 35 | Narva | 13. Jan 2024 10:00 - 14:00 | Vladimir | Ida-Virumaa KV 2023-2024 |
XIX Viru-Nigula karikasari - VI etapp põhiklass | 24 | Viru-Nigula spordihoone | 07. Jan 2024 13:00 - 15:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
XIX Viru-Nigula karikasari - VI etapp rahvaliiga | 16 | Viru-Nigula spordihoone | 07. Jan 2024 10:00 - 12:15 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
Viru-Nigula valla MV - paarismäng | 8 | Aseri | 28. Dec 2023 19:00 - 20:00 | Pekka | |
Viru-Nigula valla MV | 16 | Aseri | 28. Dec 2023 17:00 - 19:00 | Pekka | |
Vint 90 Jõuluturniir Paarid | 0 | Pärnu | 22. Dec 2023 19:00 - 21:30 | Kuido | |
Vint 90 Jõuluturniir | 22 | Pärnu | 22. Dec 2023 17:00 - 22:00 | Kuido | |
Maardu LTK Jõuluturniir 2023 | 24 | Maardu Põhikool | 18. Dec 2023 16:30 - 20:30 | Andres | |
ELTL GP Naised | 23 | Narva | 16. Dec 2023 10:30 - 10. Dec 14:00 | Vladimir | |
ELTL GP Mehed | 27 | Narva | 16. Dec 2023 10:30 - 10. Dec 14:00 | Vladimir | |
Haljala valla mv | 18 | võsu | 16. Dec 2023 10:00 - 14:00 | Avo | |
XIX Viru-Nigula karikasari - V etapp põhiklass | 15 | Viru-Nigula spordihoone | 09. Dec 2023 13:00 - 15:45 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
Ida-Virumaa Karikasari | 38 | Narva | 09. Dec 2023 10:00 - 13:00 | Vladimir | Ida-Virumaa KV 2023-2024 |
XIX Viru-Nigula karikasari - V etapp rahvaliiga | 15 | Viru-Nigula spordihoone | 09. Dec 2023 10:00 - 12:45 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
EMÜ 06.12.2023 | 24 | Tartu | 06. Dec 2023 18:00 - 21:00 | Kalev | |
Lehtse PinksiPühapäev 22 4.etapp | 15 | Lehtse | 03. Dec 2023 10:00 - 15:00 | Lairi | Lehtse Pinksipühapäev nr 22 |
Ida-Virumaa Karikasari | 46 | Narva | 02. Dec 2023 10:00 - 14:15 | Vladimir | Ida-Virumaa KV 2023-2024 |
Haljala valla XII seeriavõistlus Võsu XII III etapp | 26 | võsu | 26. Nov 2023 10:00 - 14:30 | Avo | Võsu XII |
Rõngu lauatenniseturniir | 6 | Rõngu | 26. Nov 2023 10:00 - 10:00 | Agnar | |
Toila KV 2 etapp igamehe paarismäng 2023-2024 | 14 | Voka spordihoone | 25. Nov 2023 13:00 - 14:30 | Kalle | Toila KV igamehe paarismäng 2023-2024 |
Toila KV 2 etapp 2023-2024 | 16 | Voka spordihoone | 25. Nov 2023 10:00 - 14:00 | Kalle | Toila KV 2023-2024 |
X Kõrvemaa karikavõistlus 1.etapp | 16 | Aravete | 19. Nov 2023 11:00 - 15:00 | Lairi | X Kõrvemaa karikavõistlused lauatennises 2023/2024 |
XIX Viru-Nigula karikasari - IV etapp põhiklass | 20 | Aseri | 18. Nov 2023 13:00 - 15:45 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
XIX Viru-Nigula karikasari - IV etapp rahvaliiga | 15 | Aseri | 18. Nov 2023 10:30 - 12:45 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
Jõhvi lahtised meistrivõistlused lauatennises MP | 16 | Jõhvi spordihall | 12. Nov 2023 14:30 - 16:00 | Anna | |
Jõhvi lahtised meistrivõistlused lauatennises | 24 | Jõhvi spordihall | 12. Nov 2023 11:15 - 16:00 | Anna | |
Lehtse PinksiPühapäev 22 3.etapp | 16 | Lehtse | 05. Nov 2023 10:00 - 15:00 | Lairi | Lehtse Pinksipühapäev nr 22 |
Haljala valla XII seeriavõistlus | 29 | Võsu | 29. Oct 2023 10:00 - 14:30 | Avo | Võsu XII |
Ida-Virumaa Karikasari | 52 | Narva | 21. Oct 2023 10:00 - 13:00 | Vladimir | Ida-Virumaa KV 2023-2024 |
XIX Viru-Nigula karikasari - III etapp põhiklass | 19 | Viru-Nigula spordihoone | 15. Oct 2023 13:00 - 15:45 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
XIX Viru-Nigula karikasari - III etapp rahvaliiga | 13 | Viru-Nigula spordihoone | 15. Oct 2023 10:00 - 12:45 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
Haljala valla XII seeriavõistlus | 22 | võsu | 24. Sep 2023 10:00 - 14:00 | Avo | Võsu XII |
Toila KV 1 etapp igamehe paarismäng 2023-2024 | 10 | Voka spordihoone | 23. Sep 2023 12:00 - 14:00 | Kalle | Toila KV igamehe paarismäng 2023-2024 |
Toila KV 1 etapp 2023-2024 | 11 | Voka spordihoone | 23. Sep 2023 10:00 - 14:00 | Kalle | Toila KV 2023-2024 |
XIX Viru-Nigula karikasari - II etapp põhiklass | 16 | Viru-Nigula spordihoone | 10. Sep 2023 13:00 - 15:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
XIX Viru-Nigula karikasari - II etapp rahvaliiga | 12 | Viru-Nigula spordihoone | 10. Sep 2023 10:00 - 12:45 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |
Lehtse PinksiPühapäev 22 1.etapp | 21 | Lehtse | 03. Sep 2023 10:00 - 15:00 | Lairi | Lehtse Pinksipühapäev nr 22 |
Narva turniir | 33 | Narva | 19. Aug 2023 10:00 - 14:00 | Vladimir | |
Maardu LTK treeninglaagri lõputurniir | 26 | võsu | 17. Aug 2023 10:00 - 14:00 | Avo | |
Aseri laager 13.08.2023 - paarid | 0 | Aseri | 13. Aug 2023 11:30 - 13:00 | Pekka | |
Valge Daami Turniir | 32 | Haapsalu | 13. Aug 2023 10:00 - 19:45 | Heikki | |
Aseri laager 13.08.2023 | 22 | Aseri | 13. Aug 2023 10:00 - 12:45 | Pekka | |
XIX Viru-Nigula karikasari - I etapp põhiklass | 37 | Aseri | 12. Aug 2023 13:00 - 15:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - põhiklass |
XIX Viru-Nigula karikasari - I etapp rahvaliiga | 35 | Aseri | 12. Aug 2023 10:00 - 12:30 | Pekka | XIX Viru-Nigula karikasari - rahvaliiga |